Önkénteseket keresünk az Evezős Világbajnokságra

2010.03.04. | Kategória: Hírek, információk
2010. augusztus 11-16 között Szegeden rendezzük a XI. Egyetemi Főiskolai Evezős Világbajnokságot. Közel 150 önkéntesre lenne szükség a Világbajnokságon.

Tisztelt Hallgatók!

Önkénteseket keresünk a XI.. Egyetemi Főiskolai Evezős Világbajnokság lebonyolításához 2010. augusztus 11 – 16 között. A versenyeket a Maty éri Nemzetközi Evezős és kajak-kenu Olimpiai Központban rendezzük.

Feladatok

16-20 ország állandó, napi csapatkísérése, segítése, tájékoztatása (Nevezet országok névsora megtekinthető: www.wucrowing2010.hu)
FISU vendégek napi kísérése, segítése, tájékoztatása (5-7 fő)
Szervező Bizottság magyar tagjainak napi segítése (10 fő)
Napi információs munka – (15-20 fő)
Napi számítógépes feladat – eredmények, adminisztráció, tájékoztató iroda (6-8 fő)
Érkezők tájékoztatása, akkreditáció – (15 fő)
Megnyitó és záró ünnepség lebonyolítása – (5-10 fő)
Versenyszervezési és lebonyolítási feladatok (50-80 fő)

Feltételek:

Angol (és csapatkísérők esetén a nemzeti) nyelv biztos tudása és alkalmazása. Jó kommunikáció.

Az önkénteseknek formaruhát (logoval ellátott pólót), valamint ebédet és vacsorát biztosítunk.

Jelentkezés:

Szabó József Sportközpont vezető E-mail: jszabo@sport.u-szeged.hu

Jelentkezési határidő: 2010. március 16.
Kérjük a nyelvtudást, a feladatvállalást és az elérhetőséget megadni.

Köszönettel:

Szabó József