Koronavírus információk!!

2020.03.13. | Kategória: Hírek, információk
Koronavírus információk!!!

!!! Koronavírus információk !!!

Tisztelt Hallgatók!

Az új koronavírus okozta fertőzés terjedésének megelőzése érdekében – az IKT/5-790/2/2020. és az IKT/5-790/4/2020 rektori határozatokkal elrendelt oktatási szünetre tekintettel, valamint a fenntartó iránymutatása alapján – az alábbiakat rendeljük el.

A hallgatók 2020. március 12. napjától a Szegedi Tudományegyetem épületeit nem látogathatják.

Tájékoztatjuk, hogy a Szegedi Tudományegyetem – a többi hazai felsőoktatási intézménnyel együtt – visszavonásig távoktatásra áll át.

A hallgatók a távoktatási időszak alatt sem látogathatják a Szegedi Tudományegyetemet.

Minden meghirdetett sportrendezvény elmarad!

Dear Students!

To prevent the spread of the new coronavirus infection – with regard to the education breaks ordered by the Rector’s resolutions (IKT/5-790/2/2020. and IKT/5-790/4/2020.) and based on the guidelines of the maintainer of the University, we order the following.

Students are not allowed to visit the buildings of the University of Szeged from the 12th of March 2020.

The University of Szeged, along with other Hungarian higher education institutions, will switch to distance education until withdrawal. Students are not allowed to visit the University of Szeged during the period of distance education either.

All announced sports events will be canceled!

Dr. Tokodi Margaréta
                                                                                                       Sportközpont igazgató