Jeges est a Városi Műjégpályán! 2019. november 26. kedd 22.30-24-00 óráig!

2019.11.19. | Kategória: Hírek, információk
Jeges est a Városi Műjégpályán! 2019. november 26. kedd 22.30-24-00 óráig!

Jeges est 2019.

Újra egyetemi jeges est a Városi Műjégpályán!

Szeretettel várunk minden SZTE hallgatót a Városi Műjégpályán!
A belépés diákigazolvány felmutatásával díjtalan, de helyszíni regisztrációhoz kötött. A regisztrációhoz a neveden kívül szükséged lesz a NEPTUN kódodra és születési adataidra.

Helyszín: Városi Műjégpálya, 6729 Szeged, Szabadkai út 18.
Dátum: 2019. November 26.
Időpont: 22:30 – 24:00

Fontos!

 A jégpálya befogadóképessége véges. Ezen az alkalmon főleg a MK, ETSZK, BTK, ZMK karok hallgatóit invitáljuk, de természetesen minden más kar hallgatóját is nagy szeretettel fogadjuk!

 A Sportközpont korcsolyái térítésmentesen, korlátozott számban és méretben ingyenesen biztosít,  36-47-es méretig kölcsönözhetőek diákigazolvány ellenében

 Kesztyű viselete kötelező!

⛸‼️Kötelező testnevelés órára járó hallgatók pótolhatnak 1 órát!! :) Nekik külön fel kell iratkozniuk a kint tartózkodó testnevelő tanárnál ott, ahol az ingyenes egyetemi korcsolyákat osztják!!!! ‼️⛸

Jó korcsolyázást!

SZTE Sportközpont, Sportiroda