MAGYAR EGYETEMI - FŐISKOLAI ORSZÁGOS TENISZ BAJNOKSÁG 2018.

2018.05.09. | Kategória: Hírek, információk
MAGYAR EGYETEMI - FŐISKOLAI ORSZÁGOS TENISZ BAJNOKSÁG
Debrecen, 2018. május 22-23. (kedd-szerda)

MAGYAR EGYETEMI - FŐISKOLAI ORSZÁGOS TENISZ BAJNOKSÁG
Debrecen, 2018. május 22-23. (kedd-szerda)

A bajnokság célja:
A 2017/2018. Tanév Egyetemi-Főiskolai Tenisz Bajnokság helyezéseinek eldöntése, a sportág népszerűsítése, versenyzési lehetőség biztosítása.

Rendező:
A Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség megbízásából a Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézet.

Szervezők:
Dr. habil. Balogh László, egyetemi docens, igazgató
Lenténé Dr. Puskás Andrea, adjunktus, igazgatóhelyettes, versenysport koordinátor Versenyigazgató: Gombos Antal testnevelő tanár
Versenybírók: Magyarits Miklós testnevelő tanár, Czóbel Levente testnevelő tanár MEFS sportági referens: Hámori Tamás
Gáthy Éva, szervező

A verseny időpontja és helye:
2018. május 22-23. kedd-szerda
DEAC Egyetemi Sporttelep, 4032. Dóczy József utca 9.,salakos teniszpályák (10 db salakos teniszpálya)

A Bajnokság résztvevői:
Bármely, az adott félévre a nevező intézmény beiratkozott hallgatói (nappali, levelező, esti távoktatásban illetve PhD képzésben résztvevők); a nevező intézményben hivatalos cserekapcsolat alapján részképzésben résztvevő külföldi felsőoktatási intézmény hallgatói; azon hallgatók, akiknek az adott intézményben szerzett végbizonyítványuk (abszolutórium) vagy diplomájuk a versenyt megelőző naptári évben kelt. A páros versenyszámban csak az egy intézménybe járó hallgatók szerepelhetnek együtt.
A versenyzőknek érvényes sportorvosi igazolással kell rendelkezniük.

A verseny programja:
Versenyszámok:
Férfi egyéni, női egyéni, vegyespáros

A verseny játékrendje:
2018. május 22. kedd 9:00 Személyes regisztráció, aláírás 2018. május 23. szerda 9:00
A lebonyolítás a jelentkezők létszámának ismeretében kerül kihirdetésre.

Eredményhirdetés:
Az egyes kategóriák versenyének befejezése után.

Nevezés, sorsolás:

A nevezések beérkezési határideje: 2018. május 14. hétfő 12:00

A MEFS Elnökség döntése értelmében valamennyi MEFS rendezvény, így a Tenisz MEFOB is, automatikusan csatlakozik a SportPont Programhoz. Ennek keretében a regisztráció alkalmával az eredményösszesítő táblázatban a név, intézmény, Neptun kód, születési dátum adatok is rögzítésre kerülnek. A rendező a fenti adatokat a versenyt követően az eredményösszesítő elektronikus excel fájlban megküldi a MEFS-nek.

Nevezési cím, információ:
Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézet
Gáthy Éva , email: gathy.eva@sport.unideb.hu, tel.: +36 52 512 900, 63201-es mellék Csak a megadott email címre, a MEFS nevezési lapján érkezett nevezéseket fogadjuk el!

A versenyzőket az intézménynek kell neveznie, úgy, hogy a nevezéseket az intézményi Sportegyesület vagy az intézményi Sportközpont vagy Testnevelési Tanszék aláírásra jogosult személyének kell aláírni és pecsétjével ellátni.

Nevezési lap a csatolmányban található!

A versenyen érvényesített hallgatói jogviszonyt igazolni kell!

Díjazás:

Az egyéni versenyszámokban:

I. helyezett: érem, oklevél, 1-1 db Tecnifibre Black Code 200 m-es teniszhúr
II. helyezett: érem, oklevél, 1-1 db Tecnifibre 12 ütős tenisztáska
III. helyezett érem, oklevél, 1-1 cső teniszlabda A páros versenyszámban: érem, oklevél
Minden egyéni indulónak:
• db Kirschbaum 12m-es teniszhúr
• db póló (Debreceni Egyetem)

Költségek:
Regisztrációs díj: A MEFS előírása szerint 500 Ft/fő a MEFS által megadott számlaszámra (KHB 10402166-21624810) a versenykiírásban megadott nevezési határidőig (2018. május 14. hétfő, 12:00) szíveskedjenek átutalni. Közlemény: név, intézmény, sportág
A szállás, étkezés, utazás költségei a résztvevőket terhelik.

Egyéb:
Minden olyan kérdésben, amelyet a versenykiírás nem tartalmaz, a Magyar Tenisz Szövetség érvényben lévő EGYSÉGES SZABÁLYKÖNYVE szerint kell eljárni.