„2018 Legizmosabb Egyeteme”

2018.05.07. | Kategória: Hírek, információk
„2018 Legizmosabb Egyeteme”

2018-ban is keressük Magyarország „Legizmosabb Egyetemét”!

Ha részt veszel 2018. május 9-én a „2018 Legizmosabb Egyeteme” kihíváson, nemcsak edzettségedet, de szerencsédet is próbára teheted.

Nyerhetsz egyéniben:

Intézményenként 3 szerencsés résztvevő egy-egy 10.000 Ft-os sportszerutalványt

Nyerhetsz csapatban is:

A 2017 Legizmosabb Egyeteme Fődíj* 1 millió Ft összértékű sportszerutalványt

I. kategória – 500.000,- Forint (4000 fő feletti nappali tagozatos hallgatói létszám)
II. kategória – 300.000,- Forint (1000 és 4000 fő közötti nappali tagozatos hallgatói létszám)
III. kategória – 200.000,- Forint (1000 fő alatti nappali tagozatos hallgatói létszám)

Helyszínek: Szeged, Topolya sor 2, Sportcsarnok,
                     SZTE Sportközpont, Hattyas sor 10. /kültéri kondipark

Időpont:  2018.május 9. 9.00-16.00 óráig

A feladat leírása:

Párokat alkotva, felváltva, adott időn belül minimum 1 percig, de idő megkötés nélkül, a nap folyamán többször is, bármeddig felüléseket kell elvégezni. A pár egyik tagja hanyattfekvésben, tarkóra tartással függőleges síkig felüléseket végez, míg társa a bokáját fogja. A gyakorlatvégzés után csere. A gyakorlatot egyszerre több páros is végezheti.

Szabályok:

A gyakorlatot tetszőleges számú hallgató végezheti egy időben, azonban csak párosával, és minden hallgató csak egyszer regisztrálhat a próbára. A gyakorlat elvégzése után egymást váltják a párok tagjai. A gyakorlatot egy hallgató bármeddig, és többször is elvégezheti a nap folyamán, tetszőleges párral, akár cserélve azokat, azonban ebben az esetben is csak egyszer számít bele a létszámba, mivel egy regisztrációja van; az elvégzett felülések darabszáma viszont beleszámít az intézmény összeredményébe. A minimum 1 perc felülés többszöri elvégzése után a próbát teljesítő 20 felülésenként egy SportPontot kap, melyet a www.mozduljra.hu oldalon történő saját regisztrációja után írunk jóvá.

Amennyiben regisztrált hallgatónk, a program ezt azonosítja, és a szervező által feltöltött Feltöltőfájlban szereplő adatokat jóváírja.

Lányok-lányok, fiúk-fiúk, lányok-fiúk vegyesen egyaránt végezhetik a páros felülés gyakorlatot, megkötés ezzel kapcsolatban nincs.

Csak egy perc és hozzájárulsz az SZTE erejéhez