MEFS - “Év Egyetemi Sportolója” díjátadó ünnepség - oktatóink elismarése

2017.11.27. | Kategória: Hírek, információk
MEFS - “Év Egyetemi Sportolója” díjátadó ünnepség - oktatóink elismerése

A Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség (MEFS) november 23-án rendezte meg az “Év Egyetemi Sportolója” hagyományos díjátadó ünnepséget, ahol egyetemünk két oktatója is díjazásban részesült!

A egyik legeredményesebb sportiroda vezető Petrovicsné Tejes Edit az SZTE Sportközpont testnevelő tanára, aki 28 program megszervezésével érdemelte ki a Szerencsejáték Zrt. 50 000 Ft-os wellness-hétvége ajándékát.

Elek Ilona Emlékérmet idén hét embernek adományozott a Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség az egyetemi sport támogatásáért végzett fáradhatatlan munkájuk eredményeképpen: Balogh Tamás, a Szegedi Tudományegyetem óraadó testnevelő tanára az egyik díjazott.

Gratulálunk!