16. Pick utcai futóverseny - eredmények

2017.10.09. | Kategória: Hírek, információk

16. Pick utcai futóverseny

Eredmények:

A 2017. október 8-án megrendezett 16. Pick utcai futóversenyen, amelyen több mint 4000 versenyző indult, 113 hallgató képviselte a Szegedi Tudományegyetemet - az orvostanhallgatóktól a testnevelő szakos hallgatókig - mind a hosszabb 6 km-es, mind a rövidebb 3,4 km-es távon.
A kifejezetten jó, őszi futóidőben remekül szerepeltek diákjaink, hiszen mindenütt a dobogón állva öregbítették a SZTE hírnevét.
6 km-en Palcsó Noémi 3. éves orvostanhallgató ezüstérmes lett, Simon Péter testnevelő - edző szakos 3. éves hallgató bronzérmet szerzett.
A 3,4 km-en, - amely egyúttal egyetemi bajnokság is volt - mind a két említett versenyző bajnoki címet érdemelt ki.