16. Pick utcai futóverseny - eredmények

16. Pick utcai futóverseny - eredmények

16. Pick utcai futóverseny

Eredmények:

A 2017. október 8-án megrendezett 16. Pick utcai futóversenyen, amelyen több mint 4000 versenyző indult, 113 hallgató képviselte a Szegedi Tudományegyetemet - az orvostanhallgatóktól a testnevelő szakos hallgatókig - mind a hosszabb 6 km-es, mind a rövidebb 3,4 km-es távon.
A kifejezetten jó, őszi futóidőben remekül szerepeltek diákjaink, hiszen mindenütt a dobogón állva öregbítették a SZTE hírnevét.
6 km-en Palcsó Noémi 3. éves orvostanhallgató ezüstérmes lett, Simon Péter testnevelő - edző szakos 3. éves hallgató bronzérmet szerzett.
A 3,4 km-en, - amely egyúttal egyetemi bajnokság is volt - mind a két említett versenyző bajnoki címet érdemelt ki.

Az egyetemi verseny eredményei:

NŐK

1. Palcsó Noémi ÁOK 3. év
2. Erős Júlia GYTK 2. év
3. Bognár Csilla TTIK 1. év

FÉRFIAK:

1. Simon Péter JGYPK 3. év.
2. Abt Dániel FOK 3. év
3. Nyéki Péter JGYPK 2. év

A díjakat Dr. Csonka Csaba sportért felelős rektori megbízott adta át, aki maga is futott több oktató kollégájával egyetemben.

GRATULÁLUNK a helyezetteknek és minden indulónak !!!