SZTE Kari Kosárlabda Bajnokság döntő eredményei

SZTE Kari Kosárlabda Bajnokság döntője a JGYPK Sportcsarnokában

Eredmények:

NŐK :

AOK : AJTK                  35 : 27          ( 10:8, 7:5, 6:5, 12:9 )

I.  AOK ( Veres Klára, Kiss Laura, Veress Lili, Kolláth Rita, Kaszap Alexandra, Beke Dóra, Farkas Katica, Túri Noémi, Menczel Edina, Edző: Zsedényi Ádám )

II. AJTK ( Elekes Gerda, Rab Enikő, Újvárosi Ivett, Kamenszky Anna, Pekó Barbara, Fülöp Dóra, Kamenszky Petra, Szőnyi Andrea, Zsíros Kata, Heves Dorottya, Edző: Szőnyi Andrea

Férfiak:

GTK : TTIK / A/          33 : 31      ( 8:5, 2:7, 9:10, 14:9 )

I. GTK  (Vezsenyi Tamás, Zsuzsa László, Gál Martin, Nagy Gábor, Vereczkei Ákos, Gyarmat Zsolt, Nagy Dávid, Rostás Zsolt , Edző: Gál Martin)

II. TTIK /A/ ( Lippai Gábor, Malatyinszki Tamás, Bereczky Zoltán, Száraz Tamás, Vezsenyi zsolt, Kotroczó Péter,Kispál Gábor, Zab Dávid, Edző: Lippai Gábor )

Tanár - Diák             27: 31   ( 10:14, 4:3, 6:6, 7:8 )

I. Diák ( Vasas Péter, Harangi László, Fenyves Roland, laurinyecz Ádám, Venczel Gergő, Kovács Zsolt, Czégény gyula, Katona Máté, Kovács Gergely, Szabó László, Veres Klára, Kaszap Alexandra )

II. Tanár  ( Szilágyi Nóra, Major Éva, Béres Sándor, Dr. Dux László, Vezsenyi Zoltán, Szablics Péter, Tejes Edit)