Jó tanuló - Jó sportoló pályázat 2011.

2011.10.10. | Kategória: Hírek, információk
Az SZTE Sport és Rekreációs Bizottsága 2011-ben is meghírdeti az Egyetem Jó tanuló - Jó sportoló pályázatát.

"Jó tanuló - jó sportoló" pályázat

Az SZTE pályázatot hirdet nappali tagozatos hallgatói részére  "Jó tanuló - jó sportoló"cím elnyerésére.

Pályázati határidõ: 2011 . október 30.

Pályázati feltételek:
A kitüntetõ címre önálló hallgatói pályázatot kell beadni.
Az elõzõ két félév átlaga 4,00 vagy annál jobb tanulmányi eredmény.
Kiemelkedõ országos vagy nemzetközi egyéni vagy /és/ csapateredmények az elõzõ tanév idõszakában / 2010. 09.01 - 2011. 08.31./
Példamutató emberi magatartás.
A tanulmányi és sporteredményeket tanulmányi osztályi igazolással /index másolat/ illetve országos szakszövetségi igazolással kell bizonyítani.
A pályázati adatlap az SZTE Sportközpontban kapható (Szeged Hattyas sor 10),  vagy letölthetõ a www.u-szeged.hu/sztesport  oldalról.

A pályázat beadása:

A pályázatokat az SZTE Sportközpontba kell beadni a megadott határidõig.

Tanári felelõs: Petrovicsné Tejes Edit testnevelõ tanár

A pályázat díjazása:

A "Jó tanuló - jó sportoló "cím nõi és férfi kategóriában külön kerül kihirdetésre.

I. helyezett:  50 e. - 50 e. Ft
II. helyezett: 30 e. - 30 e. Ft.
III. helyezett: 20 e. - 20 e. Ft

A gyõztesek neve elhelyezésre kerül az SZTE Örökös Vándordíjának talapzatán.

Az országos verseny eredményhirdetése várhatóan 2011. decemberében lesz és az elismerésben részesülõk közvetlen meghívást kapnak.

Az egyetemi díjkiosztás és ünnepség idõpontjáról az érintetteket írásban tájékoztatjuk.

Szeged, 2011. október 4.
SZTE Sportbizottság